19x9 cm el için fare önerisi

EfeYucelll00

Femtopat
Daha fazla  
19x9Cm'lik elim var. F/P mouse önerir misiniz? Everest falan önermeyin, çünkü kullanmaya değer bulmuyorum. 250TL'ye kadar (belki biraz daha üstü) bütçem var. 100 TL altı olmasa da iyi olur, bütçeyi kullanalım :D Elimi farenin üzerine kurbanlık koyun gibi yatırarak kullanıyorum, yani açıkta hiç boş yer kalmıyor.
NOT: Yanında mouse pad hediyesi de olursa tadından yenmez.

19x9Cm'lik elim var. F/P mouse önerir misiniz? Everest falan önermeyin, çünkü kullanmaya değer bulmuyorum. 250TL'ye kadar (belki biraz daha üstü) bütçem var. 100 TL altı olmasa da iyi olur, bütçeyi kullanalım :D Elimi farenin üzerine kurbanlık koyun gibi yatırarak kullanıyorum, yani açıkta hiç boş yer kalmıyor.
NOT: Yanında mouse pad hediyesi de olursa tadından yenmez.
O halde tutuşunuz palm olmalı.
Sharkoon'u tercih edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O halde tutuşunuz palm olmalı.
Sharkoon'u tercih edebilirsiniz.

Sen kullandın mı ya da kullanan var mı? Ele oturması ya da uzun süreli kullanımda terletmeme... Kaç sene gidiyor?

Sen kullandın mı ya da kullanan var mı? Ele oturması ya da uzun süreli kullanımda terletmeme... Kaç sene gidiyor?
Uzun süreli kullanımda terletmeyen mouse yok. Uzun süre bozulmasın istiyorsanız Logitech alacaksınız, garanti süresinde bozulursa %90 ihtimal değişim yaparlar diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı