2.000 TL fare önerisi

Aklımda Logitech G PRO vardı fakat 2800 TL o fareye vereceğime daha iyisini bulabilir miyim diye merak ettim. Bütçem 2.500 TL'ye kadar çıkabilir diye umuyorum.

Glorious aklıma gelmişti. Model 0 kullanıyorum gayet iyi. Bir çok modeli var bunun. Tam bilmiyorum kusura bakmayın ama kaliteli mouse'lar.

Çok açıklayıcı olmuş eline sağlık teşekkür ederim.

Hocam bu konularda pek bir bilgi havuzuna sahip değilim o yüzden biraz bilgilendirir misiniz? Kimdir bu lamzu ve ninjutso markaları daha önce hiç duymadım çünkü...
Lamzu bu yıl çıkmış ve çok başarılı bir marka. Ninjutso da zaten önceki katana mouse’uyla kendini kanıtlamış marka.

Bu markaları ilk defa duydum. Uzun kullanımda diğer çok bilinen markalara göre nasıl?

Katana Superlight kullandım ve çok net G Pro Superlight'ın gelişmiş versiyonu. Ele oturması, sensörü, switchleri ve hissiyatı çok iyi. Uzun sürede de sorun olacağını sanmıyorum. Kaliteli yapmışlar gerçekten. Lamzu ise çıkar çıkmaz çok popüler oldu. Estetik ve sağlam bir mouse. Sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…