2.000 TL mekanik klavye önerisi

Musto Nazen

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dostlar. Sorum başlıkta da belirtildiği gibidir. Red-brown-blue, 3'ü de bana uygun. Ses konusunda pek derdim yok. Bu fiyat bandındaki en kaliteli ve en iyi klavyeyi istiyorum.

Aynılarını atacaktım :)

Hocam Apex Pro İngilizce onu eliyorum. Apex 7 gözüme biraz kötü geldi fotodan kaynaklı olabilir. Corsair K70 ve K95 arasında çok fark var mıdır? K95 brown da önerildi arkadaşlarım tarafından.
Benim bildiğim en iyi klavye bu: SteelSeries Apex Pro İngilizce RGB Mekanik TKL Gaming Klavye | ITOPYA Tabii daha iyi bilen vardır.
Klavyenın sağında tuş yok hocam. Ordaki sayılar olmazsa ölürüm ben :)

Hocam Apex Pro İngilizce onu eliyorum. Apex 7 gözüme biraz kötü geldi fotodan kaynaklı olabilir. Corsair K70 ve K95 arasında çok fark var mıdır? K95 brown da önerildi arkadaşlarım tarafından.

Ekstra makro tuşları ve RGB şerit gibi ekstra şeyler istiyorsan K95 alabilirsin ama K70 MK.2 Rapidfire modeli de gayet yeterlidir.

K70 ile K95 arasında kalite farkı yok. K95 in makro tuşları var ve üst kısmında da led şerit var fark olarak. Görüntü ve makro ihtiyacınıza göre hangisini seçseniz üzmez.

Geri
Yukarı