2.1 HDMI G-Sync açılabilir mi ve 2.1 HDMI önerebilir misiniz?

thwoun

Femtopat
Daha fazla  
Hocam 2 yıl önce bir tane hdmi aldım ama şimdi gidici oldu yani yeni bir HDMI ihtiyacım var. G-Sync açmak istiyorum ama laptopumda mini displayport yok. Ondan dolayı HDMI 2.1 destekler mi diye merak ettim. Monitör LG 24GN650-B modeli. Elimde sadece sağlam olduğunu bildiğim Paugge markasının 2.1 HDMI olanı var onunda linkini buraya bırakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Paugge HDMI: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
üstad benim bilgisayar hdmi 2.1 sırf bu sebeple hdmi 2.1 monitör aldım gittim bir de hdmi 2.1 kablo aldım Paugge. Gene de çalışmadı belki doğrudan g-sync çipi olan monitör almak gereklidir. bendekiler freesync özellikliydi.

Bu arada laptopun type c üzerinden displayport görüntü verme teknolojisi olabilir onu da araştır bence. marka ve modelden modele değişebilir.

O nasıl bir şey oluyor hocam 144 Hz oluyor mu bir de destekliyor mu G-Sync öyle olunca laptopum Casper Excalibur BV60P-B

O nasıl bir şey oluyor hocam 144 Hz oluyor mu bir de destekliyor mu G-Sync öyle olunca laptopum Casper Excalibur BV60P-B
hdmi üzerinden 144 hz olmuştu type c üzerinden 165 ama g-sync açılmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…