2+1 Hoparlör Önerisi

Atakan Bayat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Üniversite
Arkadaşlar elektrik kesintisi yüzünden Philips SPA5300 2+1 modelim artık çalışmaz durumda. 100W çıkış gücüne sahipti piyasada fiyatları arasında en iyilerinden birini olduğunu düşünüyordum.

Bu sıralar kullandığınız yada bildiğiniz müzik için, maç için, oyun için, her şey dahil bass iyi olan 500-700TL arası ya da daha ucuz olursa da olur, bir hoparlör önerisi alabilir miyim?

Hocam kızmayın ama markayı duymadık hiç, üründe biraz kalitesiz duruyor. Fiyat olarak gayet iyi bir fiyatı var ve 250w çıkış gücü var bu fiyata biraz tizlerden şüphelendim
Jameson Türk markası ama çinde üretiliyor. Malzeme kalitesi güzel, dış yüzeyin çoğunluğu kauçuk elde güzel his bırakıyor. Alabilirsiniz kendim 13m2 odada kullanıyorum son seste bina inletecek kadar yüksek sese sahip (250w +75 db her uydu için) ve yüksek ses seviyesinde bile netliğini koruyor ses temiz benim görüşüm. Hemde paramız Türkiye de kalır. Ama bende sorun olmadı diye bozulmayacak değil tabi.

Son düzenleme:
Jameson Türk markası ama çinde üretiliyor. Malzeme kalitesi güzel, dış yüzeyin çoğunluğu kauçuk elde güzel his bırakıyor. Alabilirsiniz kendim 13m2 odada kullanıyorum son seste bina inletecek kadar yüksek sese sahip (250w +75 db her uydu için) ve yüksek ses seviyesinde bile netliğini koruyor ses temiz benim görüşüm. Hemde paramız Türkiye de kalır. Ama bende sorun olmadı diye bozulmayacak değil tabi.

ben bu 2 ürün yeterli olacaktır diye düşünüyorum gümbür gümbür bişi istemiyorum zaten hocam

Geri
Yukarı