2+1 Ses Sistemi Tavsiyesi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
2+1 ses sistemi almak istiyorum ama kararsız kaldım. Açıkçası Logitech dışında düzgün bir marka da pek göremedim. Sanırım piyasa biraz kısıtlı bu konuda. Aşağıda üç model bulabildim ama sizce hangisi daha iyidir? Yani illa pahalı olan iyidir diyemeyiz malum. Değmez diyeceğimiz veya en iyi seçim bu olur diyebileceğiniz veya önerebileceğiniz başka bir model olursa sevinirim. Net bir bütçem yok ama kalkıp 1000₺ veremem bir hoparlöre açıkçası:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoparlörleri belli bir amaç için mi yoksa günlük kullanım için mi düşünüyorsun? Eğer günlük kullanım için ise Z213 yeterli olacaktır gerek ses yüksekliği gerek kalite olarak tatmin edecektir.
Günlük kullanım aynen. Oyunlarda veya çalışırken müzik amaçlı kullanacağım. Ama bazı logitech ürünlerinde cızırtı ve kalitesiz ses deneyimlerinden bahsetmişler. Şu aşağıdakini önermişler ama bu kadar yüksek fiyatlara değer mi bilemedim açıkçası.

Logitech Z533 Siyah Multimedia Speaker 2+1 60W Fiyatları ve Özellikleri

Günlük kullanım aynen. Oyunlarda veya çalışırken müzik amaçlı kullanacağım. Ama bazı Logitech ürünlerinde cızırtı ve kalitesiz ses deneyimlerinden bahsetmişler. Şu aşağıdakini önermişler ama bu kadar yüksek fiyatlara değer mi bilemedim açıkçası.

Logitech Z533 Siyah Multimedia Speaker 2+1 60W Fiyatları ve Özellikleri

Cızırtı veya belli bir ses kalitesizliği söz konusu olur ise iade edebilirsiniz 14 gün içinde fakat öyle bir sorun ile karşılaşacağınızı tahmin etmiyorum. 10 senedir modelini hatırlamadığım Logitech 2+1 kullanıyorum yanlış hatırlamıyorsam 90TL gibi bir fiyata sıfır olarak almıştım hala gayet memnunum. 2+1 hoparlöre 845TL vermek çok mantıksız bir seçim olur. Tavsiye etmem.

Ayrıca şunu da belirtmem gerekli aynı hoparlör ile benim odamda dinlediğiniz müzik çok kaliteli ve doyumlu geldiği halde sizin odanızda doyumsuz ve bassız vs. gibi gelebilir bunun sebebi odanızın yalıtımı, boyutu ve hoparlörleri konumlandırmanız ile alakalıdır.

Ayrıca dinlediğiniz müzikteki frekans aralığı odanızda başka eşyaların titreşip cızırdamasına yani rezonans yapmasına sebep olabilir. Bu en çok hoparlörü ve bass ı konumlandırdığınız masa veya zeminde gerçekleşir hoparlörden kaynaklı bir problem değildir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı