2.5 inç HDD kasaya nasıl monte edilir?

Greant64

Centipat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Mat ögrt
Yeni toplayacağım kasası MSI Mag Forge 100M icine bir SSD aldıktan sonra HDD olarak eski laptopumdaki 2.5 inçlik HDD'yi nasıl monte edebilirim?
İlk defa kendim bilgisayar montajı yapacağım ona göre açıklarsanız sevinirim.
Kasanın içindeki yuvalar galiba 3.5 inç HDD'ye göre.

Kullanmak için en basit ve ucuz yol bu aparat.
Bunun aynısından kullanıyorum. Ancak nasıl bir merdiven altında üretilmişse vida giriş delikleri olması gerekenden 0.01 mm falan dar olacak: 1 saat uğraşarak vidalayabildim. (Şansıma öyle gelmiş de olabilir.)

Kasada 3.5" HDD takmak için kızaklar bulunuyor. Bunların içine 2.5" HDD montajı da yapabilirsiniz. Vidalamanız için uygun delikler vardır. Oraya takabilirsiniz. 2.5" SSD takmak için kasanın üstündeki bölümlere de montaj yapabilirsiniz.

100m.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasada 3.5" HDD takmak için kızaklar bulunuyor. Bunların içine 2.5" HDD montajı da yapabilirsiniz. Vidalamanız için uygun delikler vardır. Oraya takabilirsiniz. 2.5" SSD takmak için kasanın üstündeki bölümlere de montaj yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 637060

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Varol hocam. Teşekkür ederim. HDD'yi Windows'u SSD'ye kurduktan sonra taksam yine olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı