2.500 TL'ye kadar vücut kılları için tıraş makinesi önerisi

Ege3545

Decapat
Daha fazla  
Sizlerin kullanmış olduğu, deneyimlediği, önereceği tıraş makinesi var mıdır? Aklımdaki bütçe 1000TL ile 2500TL arası. Bulduğum bazı modeller de var sizin de fikrinizi almak isterim. Açıkçası normalden gür ve uzun kıllara sahibim, güçlü olması önemli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240221_011019_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240221_011019_Hepsiburada.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 92
Sizlerin kullanmış olduğu, deneyimlediği, önereceği tıraş makinesi var mıdır? Aklımdaki bütçe 1000TL ile 2500TL arası. Bulduğum bazı modeller de var sizin de fikrinizi almak isterim. Açıkçası normalden gür ve uzun kıllara sahibim, güçlü olması önemli.

Traş makinası
Hocam kuaförde çalışırken kullanıyordum. Sinek kaydı gibi alıyor. Tavsiye ederim fiyatı da ucuz.

Kesim uzunluğu nasıl olacak? Jilete yakın sıfır kesim tarzı mı yoksa numaralı kesim mi?
Vücut kıllarıyla kat kat geçişli kesim yapacak. Bu nasıl soru Allah aşkına?

Vücut kıllarıyla kat kat geçişli kesim yapacak. Bu nasıl soru Allah aşkına?

Kat kattan bahsetmedim, anlamadıysan sorunu kendinde ara. Jilet kesimi gibi kesim olur, makine kesimi gibi kesim olur. Jilet kesimi pürüzsüz kaymak gibi tabir edilen kesimdir, makine kesimi 1-2 milimetre uzunluğunda bırakarak kesimdir.

Konuya dönersek eğer jilet kesimi gibi pürüzsüz olmasına gerek yok diyorsan ben sana bu makineyi önerebilirim. Marka takıntın olmasın bu ürün Türkiye'de çoğu berberde kullanılan güzel bir makinedir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı