2 aydır işe alışamamak

King Dad 2

Decapat
Daha fazla  
2 ay önce işe başladım fakat alışamadım. Normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
severek gitmediğin yer öyle olur genelde. yani benim kendi fikrim bu tabi.
Hocam normalde de öyle ya doğru demişsiniz bence. Bende de aynı şekildeydi. Ta ki, oradan kafa dengi 1-2 arkadaş bulana kadar

Hocam normalde de öyle ya doğru demişsiniz bence. Bende de aynı şekildeydi. Ta ki, oradan kafa dengi 1-2 arkadaş bulana kadar

Ben onu bile bulamadığım yer olmuştu. İşte o zaman büyük dert oluyor.

Ben onu bile bulamadığım yer olmuştu. İşte o zaman büyük dert oluyor.
O cidden aşırı kötü oluyor. Şansıma ben ilk günden bulmuştum, ki baya bi eğleniyorduk molalarda falan İşteyken (dükkanlar karşı karşıya idi) lastik savaşı falan yapardık
O cidden aşırı kötü oluyor. Şansıma ben ilk günden bulmuştum, ki baya bi eğleniyorduk molalarda falan İşteyken (dükkanlar karşı karşıya idi) lastik savaşı falan yapardık
Bunları dediğim için yaşım biraz küçük göstermiş olabilir çok da büyük değilim ama bazen çocuk olmak cidden çok güzel oluyor (Yaşım 23)

Bu durum insanın karakteri ve kişiliği ile alakalı. Mesela ben kolay arkadaş edinebilen, girdiğim ortama hemen alışabilen biri değilim. 4 defa iş değiştirdim ve her çalıştığım yerde 2 ay civarı doğru düzgün insan ilişkileri kuramadığım için alışamamıştım. Bir de yaptığınız işi seviyor musunuz o da çok önemli. Mecburiyetten çalışıyorsanız ya da geçici olarak düşünüyorsanız bu da alışma sürecini etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…