2 bin TL bütçeye CS:GO ve müzik için kablosuz kulaklık önerisi

focus111

Picopat
Daha fazla  
2 bin TL bütçeye CS:GO ve müzik için kablosuz kulaklık önerisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede kablosuz kulaklık çok yok.

Müzik önemliyse kablolu alın. Zaten bu bütçede kablosuz (2.4) birkaç kulaklık var.

Bu bütçede kablosuz kulaklık çok yok.

Müzik önemliyse kablolu alın. Zaten bu bütçede kablosuz (2.4) birkaç kulaklık var.
kablolu olarak önerin nedir hocam? daha çok csgo gibi fps oyun performansı önemli benim için

dongleye ihityacım var benim yoksa pc bağlantısı olmadığından dolayı bunlar olmaz hocam

kablolu olarak önerin nedir hocam? daha çok csgo gibi fps oyun performansı önemli benim için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizzat kullanmadım ama bu elemanın incelemelerine güveniyorum. Bu bütçede cs ve müzik için bunu tercih ederdim.

chu 2 de çok öneriliyor o kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

Onu da kullanmadım ama aynı şekilde swarcow öneriyor.
Hocam anker q10i modelini düşünüyorum Bluetooth donglesi alıp, FPS oyunu oynuyorum ama gecikme çok fazla olcagini düşünmüyorum benim algılayabilecegim kadar yani. Nasıl olur acaba diye düşünüyorum.

Gecikme cok fazla olur hocam. Sizin istediğiniz tarz bir kulaklık cok zor hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…