2.dönem 2. sınavlar olur mu?

370728

Decipat
Çoğu kişi daha 2. dönem sınavını olmadı biliyorum. Sizce yaparlar mı 2. dönem 2. sınavlarını? Çünkü ilk sınavlar ile zar zor geçiyorum, ikinci sınavlar ile daha kötü alıp sınıfta kalacağım büyük ihtimal.

Çoğu kişi daha 2. dönem sınavını olmadı biliyorum. Sizce yaparlar mı 2. dönem 2. sınavlarını? Çünkü ilk sınavlar ile zar zor geçiyorum, ikinci sınavlar ile daha kötü alıp sınıfta kalacağım büyük ihtimal.
2. sınavların yapılacağını sanmam. Hem üniversiteye gitmiyorsan her ders için 1 gün çalışmak yeter de artar bile, çok fazla çaba istemiyor.

Daha 2. dönemin 1. sınavları sınavları olur mu belli değil ki 2. dönemin 2. sınavlarını bilelim. Ben olmayacağını düşünüyorum açıkçası. 2. dönem yapabilirlerse 1 sınav yaparlar ve yıl bitmiş olur.

Böyle giderlerse öğrenciler 3.sınavı da olur. Şaka bir tarafa olacağını düşünüyorum. Adamlar en kötü 1 sınav yapalım dediler, sonuç ortada. Küçücük bir ara ile ikinci sınavları olacağız. Çıkacaklar bile belli değilken sıkıntılı bir süreç. Çalışan elbet yüksek alacak ama.

Olacaktır. Eksiksiz bir sistem oturtulmuş, herkes eşit bir şekilde yararlanıyormuş gibi gösterilen uzaktan eğitim sistemine katılım sağlamaya çalışacaktır "bakan".

Geri
Yukarı