2. dönem Özel okula geçilmeli mi?

tuhaf adam

Femtopat
Daha fazla  
11. sinif meslek lisesi Anadolu teknik programi ogrencisiyim. Sizce 2. donem ozel okula gitmeli miyim? Mantikli olur mu? Gidecegim okul final Anadolu lisesi.

Meslekten düz Liseye geçmeni pek tavsiye etmem. Zaten ATP öğrencisiymişsiniz. Hem Anadolu Lisesine geçerseniz çok sarsıntı yaşayacağınız kanaatindeyim. Ben olsam geçmezdim.

Bence meslek lisesindeysen kesin gecmelisin iyi bir üniversite hedefliyorsan meslek lisesinde olmaz 1.5 yıllık anlaşıp indirim sağlayabilirsiniz belki.

1.5 yil icin toplam 75k dediler para konusunda bir sıkıntı yok sadece ortama alisabilir miyim dersleri yapabilir miyim onu bilmiyorum şu anki oldugum okuldan dolayi temelim pek yok sayisal derslerim cok kotu.

1.5 yil icin toplam 75k dediler para konusunda bir sıkıntı yok sadece ortama alisabilir miyim dersleri yapabilir miyim onu bilmiyorum şu anki oldugum okuldan dolayi temelim pek yok sayisal derslerim cok kotu.

Özel okul ortamını devletten biraz farklidir yani benim tecrubelerim oyle yavas yavas hocam orada TYT de göreceksiniz ve cidden başarmak isterseniz zorlanacaksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı