2. Dünya Savaşlı Oyun Önerisi

Baya eski oyundur. Ama keyif alabileceğinizi söyleyebilirim.
Medal of Honor: Allied Assault War Chest

Aklıma gelen diğer 2. Dünya savaşı oyunları;
Sniper Elite Complete Pack on Steam
Rising Storm Franchise Bundle on Steam

Call of Duty oyunlarını önerme demişsin. 2. Dünya savaşı atmosferini COD oyunlarından daha iyi yansıtanı görmedim.
Yukarıda önerdiğim Medal of Honor Allied Assault serisini de COD yapımcıları EA Games çatısı altındayken yapmıştırlar. EA Games bu adamlarda iş yapanları kovunca elinde işe yaramayan adamlar kalmıştır. O Adamları Activision satın alıp COD oyunlarını yapmıştır. Zaten MOHAA dışındaki Medal of Honor oyunları genel olarak insanlar tarafından sevilmemiştir.
Call of Duty Warchest on Steam
Call of Duty: World at War on Steam

Önerilerinizin çoğu gayet iyi.Fakat biraz daha yeni istiyorum.
2. dünya savaşı konusu oyun yapımcıları için biraz eskide kalan bir konu. Onu kullanıp geçtiler. Zaten gayet iyi örnekleri çıktı. O yüzden daha fazla yeni örneği pek gelmiyor. Ya da geliyorsa da ben gözden kaçırdım belki. Bilemedim. :)

Bu arada bence de 2. dünya savaşı konulu en iyi oyun Medal of Honor'dur. Oynamdıysanız eski de olsa bir göz atın bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı