2. ekranda video açıkken oyun kasıyor

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İlk laptopum olduğu için belki ayarı vardır bilmiyorum. Daha önce masaüstü kullandım ve LoL vs. sakin oyunlar oynarken video izlemeyi seviyorum. Bunda da aynısını yapayım dedim fakat laptopun ekranında yani 2. ekranımda video açıkken oyun kasıyor. Sebebini bilen yardımcı olabilir mi? :) Harici monitörle kullanıyorum, laptop ekranını sadece 2. ekran olarak ufak tefek şeylere kullanıyorum.

Rog Strix G15 - 3060 - R9 5900HX - 16gb Ram - Windows 10
Aynı kasada R7 5800H 3050 olanıyla ben aynı anda en yüksek ayarlarda green hell oynayıp bir yandan twitch'de yayın izleyip bir ekranda da Armoury Crate'den cihazın değerlerini takip ediyorum(Cihazın kendi ekranıyla 3 monitör)

Bende kasmıyor.

Aynı kasada R7 5800H 3050 olanıyla ben aynı anda en yüksek ayarlarda green hell oynayıp bir yandan twitch'de yayın izleyip bir ekranda da Armoury Crate'den cihazın değerlerini takip ediyorum(Cihazın kendi ekranıyla 3 monitör)

Bende kasmıyor.
Chrome'da --> Ayarlar --> Gelişmiş --> Sistem --> Donanım hızlandırma kapalı doğru mu ?

Birisi kapatın diye çözüm sunmuş. Bende açıktı kapadım düzgün gibi Custom'da denedim. Şimdi bir urf girdim bakalım LoL'de düzelmiş olabilir :) bir de alttaki sizin yorumunuzun altındaki sistem bilgisini nasıl giriyoruz Techno'da? İmza bilgileri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi kapatın diye çözüm sunmuş. Bende açıktı kapadım düzgün gibi Custom'da denedim. Şimdi bir urf girdim bakalım LoL'de düzelmiş olabilir :) bir de alttaki sizin yorumunuzun altındaki sistem bilgisini nasıl giriyoruz Techno'da? İmza bilgileri mi?
Olmazsa yazın hocam bakalım farklı olabilecek ayarlara.

Aynen imza bilgilerinde. Benimkini alıp üzerine yazabilirsiniz :)

Olmazsa yazın hocam bakalım farklı olabilecek ayarlara.

Aynen imza bilgilerinde. Benimkini alıp üzerine yazabilirsiniz :)
Valla şuan 2 türlü de denedim sorun gözükmedi. Dün çok ilginç kasma oluyordu. Teşekkür ederim konuya dahil olup yardımcı olmaya çalıştığın için :) Alıp yapıyorum bende hemen.

Geri
Yukarı