Satıldı 2. el Asus N56VZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Elimde bir adet Asus N56VZ 500GB notebook var. Elimden çıkartmaya karar verdim. İhtiyaç duymuyorum artık. 1800 TL düşünüyorum. Ciddi alıcılar bulabilirsen bir miktar ikram yapabilirim. :) Resimler gece vakti çekildiği için biraz kötü gözüküyor.
Not: Ürünün garantisi ve faturası yoktur.
lol.png
1.jpg
2.jpg
3.jpg
1.png
P_20150810_134455.jpg
P_20150810_134539.jpg
Eki Görüntüle 95688
1.png

GTA 5 25 DK'lık oynama sonucu:
1.jpg

GTA 5 Bench: (Arkadaşlar, biraz zor şartlarda çektim videoyu. Amatörce oldu ama idare eder)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıda linkte özellikleri mevcut. Göze batan başlıca özellikleri:
  • İ7 3630QM işlemci
  • BIOS gömülü Windows 8. Dilerseniz Windows 10'a yükseltebilirsiniz.
  • 16 GB DDR3 1600 MHz RAM
  • GT650M 4 GB Vram
  • İki adet HDD yuvası var. Dilerseniz HDD'nin yanında SSD de bağlayabilirsiniz.
  • BD-MLT UJ260 okuyucu
  • 1080P 150 derece görüş açılı monitör.

Not 2: Ürün 16 GB RAM dahil, bütün donanımlar %100 yük altına ulaştığında 92 dereceye çıkıyor ama kapanma yapmıyor. Makineyi bu denli kullanız ne kadar mümkün olur, bilemem. :) FPS drop sorunu da oluşturmuyor.
Not 3: Ürünün yanında verilebilecek çevre donanımları:
  • Logitech M90 kablolu mouse veya Microsoft 1000 kablosuz mouse veya A4-Tech 560NU mouse. Fiyatta anlaşabilirsek hepsini verebiliriz. :)
  • Kablolu klavye Microsoft 600.
  • Notebook çantası.
  • Asus Sonic Master ses bombası.

Son düzenleme:
Şarjı ne kadar gidiyor? Isınma sorunu var mı? Aletin herhangi bir sorunu var mı? Ayrıca nerede oturuyorsunuz acaba?

Balıkesir/Burhaniye elden teslim edebilirim. Ürünün tek sorunu garantisi olmamasıdır. Şarj denemesi yapmadım ama Windows 10'a geçirdikten sonra yapacağım.

Win8 önerip Win7 kullanıyorsunuz gözümden kaçmadı değil. :cool:
Bir daha yapmayacağım abi. Ne olur vurma. "Ah uh" :D Makineye formatı ben atmadım. Zaten yukarıda belirttiğim gibi Windows 10 kuracağım bugün. Kullanan arkadaş gitar çalıyor ve kullandığı bir program sadece Win 7'de çalışıyor. Güncel bir program değil maalesef. O yüzden Win7 kullanmayı tercih etmiş. Şimdi satıyor ve Win10 kurulacak. Zaten üzerine gömülü Win8 key var.
Evet, kasada çizikler var maalesef. Çok fazla değil ama.

Son düzenleme:
Merhaba; ciddi şekilde şu anda bunu almayı düşünüyorum. İrtibata nasıl geçebiliriz?

Notebook'u 1 gün önce 1400 TL'ye satmış bulunmaktayım. Aramızda, adam öyle bir pazarlık yaptı ki üstüne para verecektim neredeyse. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı