Satılık 2.el Dell Inspiron 15 7577

M3rl1n1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi- Gelecekte Mühendis
Merhaba arkadaşlar tam 2 sene önce 2018'de aldığım laptopumu 7500 TL civarına satmayı düşünüyorum. Pazarlık sünnettir, her türlü teklife açığım ancak takas istemiyorum çünkü MacBook Pro'ya geçiş yapacağım. Satmamın sebebi de aynı şekilde Apple'a geçmem. Detaylı bilgi linkte mevcut.(Linkteki inceleme bana aittir.)
Faturası duruyor ancak kutusu durmuyor ki doğru düzgün bir kutusu zaten yoktu. Bu arada bilgisayarı Ankara eryaman Vatan Bilgisayar'dan aldım. Sol köşesinde belli belirsiz bir ezilme var isterseniz fotoğrafını atarım. Ankara içi elden teslim ederim. Merak ettikleriniz olursa lütfen yazın. Teşekkür ederim.
Bilgisayarım: Dell Inspiron 15 7577 Gaming laptop uzun kullanıcı deneyimi - Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayarın sıfırını bugün Ankara İstanbul yolu Vatan'da 10.200 TL'ye gördüm. Ayrıca bilgisayarı şu an gönlümden geçen fiyata satacağım sadece demedim. 5k ya da bırakabilirim pazarlık konusunda sonuna kadar açığım. Bilgisayar almak isteyen başkasına da bakabilir.

Aynı bilgisayarın sıfırını bugün Ankara İstanbul yolu Vatan'da 10.200 TL'ye gördüm. Ayrıca bilgisayarı şu an gönlümden geçen fiyata satacağım sadece demedim. 5k ya da bırakabilirim pazarlık konusunda sonuna kadar açığım. Bilgisayar almak isteyen başkasına da bakabilir.
Vatanda 10K'ya görmen değerinin 10K olduğu anlamına gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı