2. el ekran kartında termal macun değişimi

Yani zaman gösterir ne olacağını PC'den pek anlamayan birisi ise biraz düşer hatalı çıkma ihtimalli bu arada macunu kim değiştirmiş kendisi mi?

Kardeşi var hatta numarasını verdi işte ondan aldım bilgileri o anlıyor bilgisayardan adam dürüstçe anlattı her şeyi yani macunu değiştirdik diye herkes söylemez bunu.

Eğer OC'den anlıyorsan çok güzel OC yapılır eğer işlemcin gayet yeterliyse yap çünkü darboğaz olursa OC'nin bir anlamı kalmaz çok aşırı bir OC verme sebebi 80 dereceyi geçirmemeye çalış iyi olur frekans verme frekanssız zorla.

Eğer OC'den anlıyorsan çok güzel OC yapılır eğer işlemcin gayet yeterliyse yap çünkü darboğaz olursa OC'nin bir anlamı kalmaz çok aşırı bir OC verme sebebi 80 dereceyi geçirmemeye çalış iyi olur frekans verme frekanssız zorla.

Ryzen 5 5600 ile kullanacağım nasıl olur sence.

Kardeşi var hatta numarasını verdi işte ondan aldım bilgileri o anlıyor bilgisayardan adam dürüstçe anlattı her şeyi yani macunu değiştirdik diye herkes söylemez bunu.

Herkes söylemez doğru ama ben şu zamana kadar allaha şükür hiç denk gelmedim sahtekara PC'yi toplarken 1500X i ve B450 GAMING Plus Max anakartı çok uyguna sıkıntısız toplamıştım 6 aydır problemsiz kullanıyorum. Hatta bir güzel overclock yaptım tabii 1500X biraz kütük çıktı tepsideki kalitesiz işlemci denk geldi sanırım.
Ryzen 5 5600 ile kullanacağım nasıl olur sence.

5600 güzel seçim ama neden 5600 kullanacaksınız bu kartı 2600X bile besleyebilir.

Geri
Yukarı