2. el elektrikli scooter alınır mı?

HitQ07

Decapat
Arkadaşlar Xiaomi Pro 2 ya da M365 almayı düşünüyorum. Sizce 2. el alınır mı? Nelere dikkat etmem lazım? Bir de batarya beni ne kadar idare eder? Kaç yıl? Yani çünkü biliyorsunuz batarya bozulunca çöp oluyor scooter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre 2. el alınır, alanların çoğu çok kullanmadan kenara atıyor çünkü. Fiziksel hasara bakabilirsin maksimum batarya gücünde azalma varsa anlayabileceğini sanmıyorum.

%10-20 fark ile sıfır alabiliyorsa tabiki sıfır öneririm.

Scooter telefon tablet gibi cihazlarda en büyük sorun batarya özellikle ucuz olmasından dolayı çakma-sahte batarya-pil kullanımı çok oluyor sonra yanmalar patlamalar habere çıkıyor, alacağınız ürünün eskiyse; dışında bir sorun yoksa ve motoru çalışıyorsa alıp bataryasını değiştirin.

Scooter telefon tablet gibi cihazlarda en büyük sorun batarya özellikle ucuz olmasından dolayı çakma-sahte batarya-pil kullanımı çok oluyor sonra yanmalar patlamalar habere çıkıyor, alacağınız ürünün eskiyse; dışında bir sorun yoksa ve motoru çalışıyorsa alıp bataryasını değiştirin.

Evet ama Pro 2'nin bataryasını bulamadım bir tane buldum o da çok pahalı 2000 TL. Alacağım kişiden test etmek isteyeceğim.
Fiyatına göre 2. el alınır, alanların çoğu çok kullanmadan kenara atıyor çünkü. Fiziksel hasara bakabilirsin maksimum batarya gücünde azalma varsa anlayabileceğini sanmıyorum.

%10-20 fark ile sıfır alabiliyorsa tabii ki sıfır öneririm.

Pro 2 4300 TL sıfırı 2.el olarak 3700 - 3500 arası var hatta Pro 1 daha ucuza var 3000 TL falan. Ama Pro 1 alınır mı bilemedim çünkü Pro 2 de batarya koruma özelliği var.

Geri
Yukarı