2.el GALAX Galakuro RTX 2060 3500TL'ye alınır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar Letgo üzerinden galakuro RTX2060 diye bir ilan buldum. Amazon'dan alınmış ve kutu varmış. Fiyat olarak 3500TL istemiş ve ayrıca takas ve pazarlık olur demiş. Bende de GTX1650 var. Şu an takas olur mu diye yazdım ama marka modelini hiç duymadım. Haliyle şu an biraz şüpheliyim. Sizce bu kart alınır mı? Alınırsa GTX1650'nin üstüne kaç TL vermem gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 TL üstüne pazarlık istiyor. Şüphelendim. Galax iyi marka, bir sıkıntısı yok. Galax'dan değil 3500 TL'nin üstüne pazarlık isteyen satıcıdan şüphelenmek lazım.

1650 üzerine 700-800 TL versen iyidir.

• Letgo ilanı
  • Çok ucuz olması
Kime güvenilir geliyor acaba? Letgo ölücülerin ve dolandırıcıların gırla bulunduğu bir yer.

Kimse kimseye hayrına ürün vermiyor. Yurtdışından bile gelse yine piyasa fiyatına satar 4-4.5K 2.elleri başlıyor 3.5k çok ucuz ayrıca pazarlık olur demiş. Saçma.

Bu ara 2. el ekran kartları epey ucuzladı. Mining çıkması olma ihtimali var. Gerekli kontrolleri yapıp alabilirsiniz. Fiyatı normal, bu fiyatlara yakın çok ilan gördüm ikinci el alışveriş sitelerinde.

Takas ve pazarlık olması şüpheli.

Çalıntı mal olabilir.

Bazı kişiler Bitcoin mining yaptıktan sonra kart yanmaya yakınken ucuza satarak daha fazla kar etmeye çalışıyorlar yoksa bu kadar ucuza satılmaz çok şüpheli.

Muhtemelen önce para sonra kargo diyecek imkansız bu fiyata 2 yıl mining yapılsa bile bedava.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…