2. el hangi Xbox One X alınmalı?

Anladım hocam One X de efsanedir gayet işinizi görür. Beğendiğinizi alın, ben olsam altın renkliyi alırdım.

Öyle yapacağım herhalde ya kutusu yok ama olsun daha güzel duruyor ve kolları 8. nesil.
Allah tüm hayalini kurup isteyenlere nasip eder inşallah.

@Olga666 hocam bir sorum var sizde konsol var galiba alıcağım konsolu mağazadan alıcam ama bunu nasıl test edicem bilmiyorum yani cihazı açarım tamam ama nelere bakmamız gerek beni en çok endişelendiren mesela peste oyuncuya basılı tutarsın joysticke dokunmasan bile hareket eder ya onun gibi sorunlu olmasın kontrolcüler bir bilgin varsa söyleyebilirmisin neye bakmamız gerek nelere dikkat etmeliyiz?

hocam bir sorum var sizde konsol var galiba alıcağım konsolu mağazadan alıcam ama bunu nasıl test edicem bilmiyorum yani cihazı açarım tamam ama nelere bakmamız gerek beni en çok endişelendiren mesela peste oyuncuya basılı tutarsın joysticke dokunmasan bile hareket eder ya onun gibi sorunlu olmasın kontrolcüler bir bilgin varsa söyleyebilirmisin neye bakmamız gerek nelere dikkat etmeliyiz?

Hocam konsollar genelde sıkıntı çıkarmazlar. Gamepadi oyun oynayarak falan kabaca test edebilirsiniz. Tüm tuşlara tek tek basın, basılı tutun, bir sıkıntısı var mı bakın. Onun haricinde konsolda oyun testi yapacaksanız oyun oynadıktan sonra ısınıyor mu diye bakın. En son olarak eğer uygulama indirme imkanınız olursa kesinlikle aşağıdaki uygulamayı indirip tuşların ölü noktası var mı diye bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam konsollar genelde sıkıntı çıkarmazlar. Gamepadi oyun oynayarak falan kabaca test edebilirsiniz. Tüm tuşlara tek tek basın, basılı tutun, bir sıkıntısı var mı bakın. Onun haricinde konsolda oyun testi yapacaksanız oyun oynadıktan sonra ısınıyor mu diye bakın. En son olarak eğer uygulama indirme imkanınız olursa kesinlikle aşağıdaki uygulamayı indirip tuşların ölü noktası var mı diye bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çok sağ ol hepsini deneyeceğim ama büyük ihtimalle oyun ve uygulama testini anca eve getirince yapabilirim çünkü orada yanlış anlarlar çok sağ ol teşekkürler.

Geri
Yukarı