2.el HDD Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bucho

Hectopat
Arkadaşlar, önemli verilerimi depolamak için HDD almayı düşünüyorum. Malum fiyatlar tavan yapmış durumda 1 TB 180 - 200 TL arası dolaşıyor. Teknosada sözüm ona Toshiba'nın 1 TB USB 3.0 3.5 inc'lik gelmiş fiyatı 149 TL. Stokta var dediği bütün İzmir mağazalarını gezdim hiç birinde yok. Bugün Sanalpazar'da 2.el bölümünü gezerken 2 adet Seagate gördüm 1 TB ve 1.5 TB fiyatları 110 ve 120 TL. Kendisi bilgisayarcı, dukkanı da var (İstanbul-Ultra Sistem Bilgisayar) gelip inceleyebilirsiniz dedi. Gerçi ben İzmirde olduğum için zayıf ihtimal. 1 adette Ankaradan buldum, yine bilgisayarcı (Ankara Donanım Market) WD Green serisi 1 TB 110 TL istiyor. Açıkçası kararsız kaldım. Fiyatlar cazip ama 2.el ister istemez kuşkuya düşürüyor. Sıfırlar desen fiyatları saçma sapan hal almış. İki satıcının da site içerisindeki satış puanları %100. Bu ara konuyu donanım yerine yazılım bölümüne açtığım için özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane buldum. Samsung 2.5 inc USB 3.0. Sıfır ama 500 GB. Olsun varsın. Kampanyalı 119 TL kargosu da ücretsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı