2. el Huawei P40 Lite alınır mı?

Burak ekinci

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. sahibinden.com'da bir telefon gördüm. 21 ay garantisi var. Hoşuma gitti ama bir sorunu var gibi sanki yere düşmüş ya da batarya kapağı değişmiş. Buraya resimlerini ekleyeceğim sizce alınır mı? Piyasasından daha ucuza satılıyor. Net bir rakam veremiyorum maalesef garantisi olup da 4000'e satan da var 2700'e de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    736,9 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    649,1 KB · Görüntüleme: 41
Kesinlikle Huawei'lerin Lite modellerini almanızı tavsiye etmem Samsung ve Xiaomi'ye göre çok zayıf oluyorlar onun yerine düz P30 daha mantıklı gibi.

Kesinlikle Huawei'lerin Lite modellerini almanızı tavsiye etmem Samsung ve Xiaomi'ye göre çok zayıf oluyorlar onun yerine düz P30 daha mantıklı gibi.

P40 Lite gayet de güçlü bir telefon. Çöpten cikma Xiaomi yerine gayet de alinabilir.

İyi günler. sahibinden.com'da bir telefon gördüm. 21 ay garantisi var. Hoşuma gitti ama bir sorunu var gibi sanki yere düşmüş ya da batarya kapağı değişmiş. Buraya resimlerini ekleyeceğim sizce alınır mı? Piyasasından daha ucuza satılıyor. Net bir rakam veremiyorum maalesef garantisi olup da 4000'e satan da var 2700'e de.

Bu cihazı almanizi onermem ust ve yan taraftaki acikliklar normal degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı