2. el HyperX Cloud 2 almak nelere dikkat edilmeli?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar günümüzde tüketici elektroniği reklamlarını çok başarılı buluyorum. Kendimde dahil olmak üzere insanlar çok fazla heyecanlanıyor ürünü alıyor bir iki hafta kullanıyor sonra yeni bir ürüne geçiyor. Letgo ve sahibinden.com da 500 TL civarı en fazla 1 ay kullanılmış HyperX Cloud 2'ler var. Sizce söylediklerimde haklı mıyım ne kadar doğru bu ilanlar? Alırken nerelerini incelemeliyim?

Hocam ben de satışa koymayı düşünüyorum; bence alırken kablo birleşim yerlerine, kutusuna ( içi köpüklü olan daha eskidir, plastik olan daha yeni ), dikişlerine falan bakın eski mi yeni mi anlarsınız. Yalnız 500 TL 3-4 yıllık kötü durumdaki bir ürüne verilecek fiyat bence. 1 aylık için düşük gözüktü gözüme.
Yani sıfırı 800 iken 650-700 civarına satılmalıydı bence temiz 2. eli.

Hocam ben de satışa koymayı düşünüyorum; bence alırken kablo birleşim yerlerine, kutusuna ( içi köpüklü olan daha eskidir, plastik olan daha yeni ), dikişlerine falan bakın eski mi yeni mi anlarsınız. Yalnız 500 TL 3-4 yıllık kötü durumdaki bir ürüne verilecek fiyat bence. 1 aylık için düşük gözüktü gözüme.
Yani sıfırı 800 iken 650-700 civarına satılmalıydı bence temiz 2. eli.
Haftaya tatile gideceğim aslında tatil dönüşü almayı planlıyorum taksitli bir biçimde

Geri
Yukarı