2.el i5 7500 ne kadar eder?

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Selam, R5 5500'e geçtiğimden dolayı eski işlemcimi satmak istiyorum. 1000 lira teklif eden oldu ama bana düşük geldi. Sizce en düşük ne kadar eder bu işlemci?

En düşük 1.300TL. 1.000TL diyen arkadaş ölücülük yapmış.

1500'e rahat satarsınız.

i7 7.nesil ne kadar ediyorsa ondan biraz az. Az çok farkı korursun zaten.

En düşük 1.300TL. 1.000TL diyen arkadaş ölücülük yapmış.
Ben de ilanı tam o fiyata açmıştım. Ölücü arkadaşa da en düşük 1200 dedim. Bakalım görecez. Kimse de yazmıyor hocam anlamadım gitti 2.elde daha ucuza koyan görmedim bile. Koca İzmir'de bir Allah'ın kulu mu ilgilenmiyor şu işlemciyle?

1300 TL eder.

Birçok farklı siteye koyun ilanı, Letgo, Dolap, Sahibinden gibi sitelere aynı ilanı koyun hızlıca gider.

Birçok farklı siteye koyun ilanı, Letgo, Dolap, Sahibinden gibi sitelere aynı ilanı koyun hızlıca gider.
Hocam zaten öyle. Dolap hariç heryere koydum ilanı. Da çok az insan yazdı ve hiç ilerlemedi alışveriş. Sadece 1 2 kişiyle telefon numarasından konuştuk. Anlamadım gitti.

Hocam zaten öyle. Dolap hariç heryere koydum ilanı. Da çok az insan yazdı ve hiç ilerlemedi alışveriş. Sadece 1 2 kişiyle telefon numarasından konuştuk. Anlamadım gitti.
Bu işlemciyi alan çok yok hocam, en az 1-2 ay sürer satması veya daha fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…