2.el Logitech direksiyon seti önerisi

The 5008

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Coventry
Selamlar öncelikle, Logitech direksiyon almak istiyorum ve sıfır fiyatları uçmuş durumda. 2.el önerebileceğiniz set var mıdır? Almak için biraz beklemeli miyim?

Selamlar öncelikle, Logitech direksiyon almak istiyorum ve sıfır fiyatları uçmuş durumda. 2.el önerebileceğiniz set var mıdır? Almak için biraz beklemeli miyim?

G27, G29 iyi setler hepsini kullandım DFGT ve G25 artık alınmaz çok eskidi ve problem çıkarma olasılığı çok yüksek elinizde patlayabilir.

Sırasıyla DFGT, G29, T300 RS GT kullandım içlerinde fiyat dolayısıyla şu anda kullanıyor olduğum en iyisi T300 RS GT. DFGT ile G29'u kıyaslamak gerekirse G29 çok daha iyi ancak fiyatı daha yüksek özellikle oyun desteği ve FFB detayı olarak G29 bir adım önde pedal seti olarak iki üç adım önde ancak G29'un FFB'si belli bir süre sonra tırtıklı olmaya başladı. DFGT'nin dişleri doğrusal olduğundan böyle bir sorun yokken G29'da helezonik yaylardan dolayı bu sorun var. Uzun sözün kısası bütçeniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Size giriş seviyesi tüm direksiyonları kalite olarak sıralayayım.
CSL DD>T300>G29=T150(TMX)~G27>G25>DFGT
İkinci el G27'nin fiyatları G29'a yaklaşmış değmez. En iyisi yurt dışından veya yurt içinden indirimleri beklemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı