2. El MSI GE70 Apache Pro 2QE-864TR Almak

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
erkek hemşire
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim laptopu ikinci el olarak satın almayı düşünüyorum ama bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
Cihaz 6 aylık 8 gb ram, 2 gb Gtx960 ve 128 gb msata ssdsi mevcut. Görsel olarak temize benziyor daha görme şansım olmadı. Vereceğiniz cevaplar dogrultusunda önümüzdeki hafta sonu işten izin alıp gidip elden almayı düşünüyorum.
1- Öncelikle fiyattan başlayalım cihazı iphone 6 64gb ile takas yapacağız üzerine 300 tl istedi sizce nasıl uygun ve mantıklı bir takas mı?
Not: Telefonuma gözüm gibi baktım en ufak hatası yok 14 ay daha garantisi var renk uzay grisi.
2- Nette ne kadar araştırma yapsamda istediğim cevabı bulamadım. Sizce cihaz nasıldır kronik herhangi bir sorunu varmıdır?
3- CPU ve GPU su değiştirilebilir mi bir sorun olduğu zaman?
4- Cihaz güncel teknolojilere sahip mi? Sonuçta bana 2500-3000 tl arası bir fiyata denk geliyor o kadar para verip eski teknoloji almak istemem. :)
5- Son olarak benim ilk laptopum olacak alırken nelerine bakmalıyım nesini kontrol etmeliyim?
Kusura bakmayın biraz uzun oldu acemiliğime verin. Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkürler iyi sosyaller.
Not: Telefondan yazdım yazım hatam vs varsa af ola. :)

Bu cihazı bir arkadaşda görmüştüm gayet güzel cihaz gayet iyi teknolojilere sahip özellikle msi gaming laptoplardaki o steelseries klaveyer çok hoşuma gidiyor :D Killer Lan gibi özellikler olması gayet güzel ses sisteminde bass boost gibi özellikler çok güzel bence almalısın gayet güzel bir cihaz

Cihazı satın almadan önce laptopa AİDA64 yükleyip tüm donanımları stres teste sokun eğer sorunu varsa belli olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı