2. el PC alırken ne yapılmalı?

TheWolf0801

Centipat
Daha fazla  
İlk önce herkese merhaba, ben kendime CS:GO, Valorant, Rainbow Six: Siege gibi oyunlar oynamak için 2. el bir PC aldım. PC bugün gelecek test edip parasını vereceğim. Testlerden falan pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Hangi testleri yapmalıyım neleri kontrol etmeliyim?
Bir de GTX 980 Ti ve i7 3370 yukarıda yazdığım oyunlar için yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce herkese merhaba, ben kendime CS:GO, Valorant, Rainbow Six: Siege gibi oyunlar oynamak için 2. el bir PC aldım. PC bugün gelecek test edip parasını vereceğim. Testlerden falan pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Hangi testleri yapmalıyım neleri kontrol etmeliyim?

İşlemci düşük kalmış bir de 2.el nereden aldınız? Kutuyu açarken video çekmeden açmayın.

Diskler için Hard Disk Sentinel kullanmanı öneririm.
Disk sağlık ve teknik bilgileri gösteriyor.
Ve bu disklerin zaman bazlı sıcaklıklarını gösteriyor.

İşlemci düşük kalmış bir de 2.el nereden aldınız? Kutuyu açarken video çekmeden açmayın.
Azerbaycanda sahibinden gibi 2. El sitesinden aldım. Şoför satan adamın yakını bi sorun olucağını düşünmüyorum. İşlemci valo cs gibi oyunlar için yeterli olmaz mı?

Diskler için Hard Disk Sentinel kullanmanı öneririm.
Disk sağlık ve teknik bilgileri gösteriyor.
Ve bu disklerin zaman bazlı sıcaklıklarını gösteriyor.

Tamamdır peki ekran kartını falan nasıl test edebilirim?

Azerbaycan'da sahibinden gibi 2. el sitesinden aldım. Şoför satan adamın yakını bir sorun olacağını düşünmüyorum. İşlemci Valorant CS gibi oyunlar için yeterli olmaz mı?

Tamamdır peki ekran kartını falan nasıl test edebilirim?

Heavyload, Cinebench, Prime 95, FurMark.

Geri
Yukarı