2. el PC toplanır mı?

İkinci el piyasası tamamı ile saçmalık. İndirimle alsan aynı fiyata geliyor. En yüksek fiyatlara bakıp ona göre fiyat biçiyolar resmen.
Biraz ısrarcı olup sahivinden ve letgo gibi sitelere fiyat alarmı kurarsan çok iyi parçalar yakalayabilirsin. Kendim 1080Ti aldım 2.el iyi bir bir rakama üstelik 2 aylıktı.

Toplanır kardeşim toplanır bu fiyatlar saçmalıklara sıfır fiyatlarına vermektense ikinci el her türlü tertemiz toplanır. 2-3 maaş bırakıyoruz sıfırlarına en iyisi güncel temiz 2.elleri yakalamak. Sıfır al diyenleri dinleme onlar vermiyor parasını..

Bir ay olmadı yeni sistemimi alalı onlar parasını vermiyor derken anlamadım? Ayrıca ben görüş bildirdim birinin kullandığı 2. parçayı ben kullanmam. Bu benim şahsi fikrim katılırsın katılmazsın sana kalmış ama saygı duymasını bilmelisin.

Bir ay olmadı yeni sistemimi alalı onlar parasını vermiyor derken anlamadım? Ayrıca ben görüş bildirdim birinin kullandığı 2. parçayı ben kullanmam. Bu benim şahsi fikrim katılırsın katılmazsın sana kalmış ama saygı duymasını bilmelisin.
Aynen dostum başkası RAM lerle beraber uyuyorlar zaten kirlenir falan mazallah. Bir şeyde geri düştüğünü görünce saygı duymalısın tavırlarına da ayrı hasta oluyorum hem insanları manüpile et sonra görüşüme saygı duy :) Peki oldu başka?

Aynen dostum başkası RAM lerle beraber uyuyorlar zaten kirlenir falan mazallah. Bir şeyde geri düştüğünü görünce saygı duymalısın tavırlarına da ayrı hasta oluyorum hem insanları manüpile et sonra görüşüme saygı duy :) Peki oldu başka?

Milletin "kirlettiği" ramler ve minigli ekran kartlarıyla mutluluklar diliyorum size.

Şu dönemde en mantıklısı olabilir tabii ki her parçası toplanmaz. PSU, HDD, SSD kesinlikle sıfır alınmalı. GTX 1070'ler sıfır GTX 1060 fiyatından daha ucuza satılıyor.
Buna birde anakarti ekleyelim. 2. El anakartlarda usb girişleri ve jack girişleri kullana kullana aşınabiliyor. Çok sık bozuluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı