2. el PC toplanır mı?

İkinci el piyasası tamamı ile saçmalık. İndirimle alsan aynı fiyata geliyor. En yüksek fiyatlara bakıp ona göre fiyat biçiyolar resmen.

İkinci el piyasası tamamı ile saçmalık. İndirimle alsan aynı fiyata geliyor. En yüksek fiyatlara bakıp ona göre fiyat biçiyolar resmen.
Biraz ısrarcı olup sahivinden ve letgo gibi sitelere fiyat alarmı kurarsan çok iyi parçalar yakalayabilirsin. Kendim 1080Ti aldım 2.el iyi bir bir rakama üstelik 2 aylıktı.

Bir ay olmadı yeni sistemimi alalı onlar parasını vermiyor derken anlamadım? Ayrıca ben görüş bildirdim birinin kullandığı 2. parçayı ben kullanmam. Bu benim şahsi fikrim katılırsın katılmazsın sana kalmış ama saygı duymasını bilmelisin.

Aynen dostum başkası RAM lerle beraber uyuyorlar zaten kirlenir falan mazallah. Bir şeyde geri düştüğünü görünce saygı duymalısın tavırlarına da ayrı hasta oluyorum hem insanları manüpile et sonra görüşüme saygı duy Peki oldu başka?

Milletin "kirlettiği" ramler ve minigli ekran kartlarıyla mutluluklar diliyorum size.

Şu dönemde en mantıklısı olabilir tabii ki her parçası toplanmaz. PSU, HDD, SSD kesinlikle sıfır alınmalı. GTX 1070'ler sıfır GTX 1060 fiyatından daha ucuza satılıyor.
Buna birde anakarti ekleyelim. 2. El anakartlarda usb girişleri ve jack girişleri kullana kullana aşınabiliyor. Çok sık bozuluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…