2. El Powercolor Red Devil RX 580 Alınır mı?

İkinci el elektronik parça almanızı önermiyorum. Çünkü bazı parçalar olur ki temiz gibi ancak sıkıntı çıkaran parça çıkabilir. Unutmayın ki satıcıya "Ne için satıyorsunuz?" diye sorun. Eğer sıkıntı yaratmış, arızalı ya da güçsüz diye satılır ise almanızı önermiyorum.
Bu arada Allah kurtarsın boş iş (oyun) ise.

@Silinen üye

O zaman 3-5 ay kullandığın ve artık kullanmayı düşünmediğin teknolojik cihazı kaldırıp çöpe at. Hatta araban varsa onu da satma, çöpe at. Ne de olsa o da elektronik cihaz. İkinci el alınması tavsiye edilemez.

Ne kafalar var arkadaş.

Bir de gelmiş oyun işine laf sokuyor. Belki adamın para kazanma kaynağı oyun, belki yayıncı ya da boş vakti çok ve eğleniyor. Sana ne?

@Silinen üye

O zaman 3-5 ay kullandığın ve artık kullanmayı düşünmediğin teknolojik cihazı kaldırıp çöpe at. Hatta araban varsa onu da satma, çöpe at. Ne de olsa o da elektronik cihaz. İkinci el alınması tavsiye edilemez.

Ne kafalar var arkadaş.
Oyun şiddet, cinsellik, caiz olmayan ve şirk içeriyor ise almasın kardeşim. Neden karışıyorsun? Eğer 3D modelleme yapıyorsa alabilir.

@Silinen üye

Mahşerde sana gelmeyecek, Allah'a gidecek. Sen etrafındaki insanların şiddetiyle ilgilen. Abuk subuk konuşup, ekran kartı tercihi için açılmış konuyu farklı yerlere çekme.

İkinci el elektronik cihazdan, oyundaki şiddete, oradan da şirke ve mahşere bağlıyorsun. Bence sen kendinde değilsin.
Hakkınızı helal edin yanlış bir şey oldu ise. Senin iyiliğini düşünerek bu sözleri söyledim, kırıcı söz söyledim isem hakkını helal et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı