2. El PS4 Ne kadar eder ve nereden alınır?

Ya Istanbul'da degilse ?

Letgo ve sahibinden gibi 2.el sitelerinde bulursun. Dukkanlara sorma. Adamlar kâr koyduklari icin 800lira bile olsa 1000 e satarlar.

Siz dogrudan satici bireysel anlamda alisveris yapin. Ama PS tamir yapan yerler garantili satiyor.

Almadan önce PSN hesabı ile internet bağlayıp PSN banı olup olmadığını kontrol ediniz konsolun. Aksi takdirde asla online oynayamazsınız. Sony bu konuda çok titiz örneğin ben size küfür ediyorum mesaj atarak, siz de benim bu mesajımı rapor ediyorsunuz, birkaç kez Sony ihtar cezası verir daha sonra 1 hafta, 1 ay gibi PSN hesaba erişim engeli verir eğer bu küfürleri abartırsanız büyük ihtimalle ban yersiniz. İşte bu yüzden kontrol edin!

Edit: Konsol banı ve PSN banı ayrıdır, PSN hesabınıza gelen bandan sonra hesabınıza erişim olmaz hatta Sony bu hesabı siler, böyle böyle de konsoldan da ban yersiniz. Konsol ban yemiş bir PS4 balkonsuz ev gibidir. Atari alın daha iyi :) umarım anlatabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı