2.el R7 2700X ve RTX 2060 sistem alınır mı?

Kesin bir şey var ancak eğer temiz ise almayın çünkü ben alacağım(!) 😀 Şaka bir yana neden bu kadar ucuz?
Yeri Bayburt, Telefon numarası yok. Dolandırıcı olmama ihtimali yok neredeyse, bide dolandırılmak için sıraya giriyorsunuz yahu. :)
Vallahi ne yalan söyleyeyim alıp 6-7K civarına satacaktım aslında öyle bir planım vardı.

6K'ya bulayım böyle bir sistemi kaçırmam kullanmak için, sen düşün yani adam neden 3.7k yapsın ki fiyatı? Piyasası 7.5k ise çok acelesi varsa 6.5K'ya koyar 1 günde satar zaten.

Fiyat aşırı uygun ancak dikkat etmenizi tavsiye ederim coil sorunu vs çıkmasın hocam dikkat edin o siteme evine gidip denemeden almayın bence.

Yeri Bayburt, telefon numarası yok. Dolandırıcı olmama ihtimali yok neredeyse, bir de dolandırılmak için sıraya giriyorsunuz yahu. :)

6K'ya bulayım böyle bir sistemi kaçırmam kullanmak için, sen düşün yani adam neden 3.7k yapsın ki fiyatı? Piyasası 7.5k ise çok acelesi varsa 6.5K'ya koyar 1 günde satar zaten.

Gidip elden alacak olan varsa alıp fotosunu bana atsın bekliyorum :)

Size bir anımı anlatayım. Sahibinden biriyle anlaştık. İşlemci alacaktım ilanda 3600 yazıyordu. Sonra buluştuk bir de ne göreyim 2600 :D O an dalgınlğıma gelse 3600 parasına 2600 alacaktım. Sahibinden dolandırıcı kaynıyor resmen.

Fiyat aşırı uygun ancak dikkat etmenizi tavsiye ederim coil sorunu vs çıkmasın hocam dikkat edin o siteme evine gidip denemeden almayın bence.

Ekran kartını satarım 2500TL'ye üzerine para koyar adam akıllı bir ekran kartı alırım.
Size bir anımı anlatayım. Sahibinden biriyle anlaştık. İşlemci alacaktım ilanda 3600 yazıyordu. Sonra buluştuk bir de ne göreyim 2600 :D o an dalgınlğıma gelse 3600 parasına 2600 alacaktım. Sahibinden dolandırıcı kaynıyor resmen.

Sonra ne oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı