2. el Redmi Note 7 alınır mı?

INonOmpiontentI

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar yaklaşık 2-2.5TL bütçem vardı. Ama ben bilgisayara harcadım birazını. Şu an 1.3 civarı bütçem var maximum. Bende İstanbul içinde gözüme Redmi Note 7 2. el i kestirdim. Alırken ne testleri yapmalıyım? Aklımda şarja takmak (normal değerlerindemi yavaşmı diye anlamak için) antutu testi gibi uygulamalar var. Siz ne önerirsiniz?

Camı kırık mı?
Telefon temiz mı?
1, 2 oyun testi.
Tüm testlerden geçerse hayırlı olsun.

Fotoğraflarda camı falan sağlam. Tank kılıf ve kırılmaz camı var. Telefon temiz gözüküyordu. Oyun testi olarak sağlam oyunlardan seçeceğim CoD Mobile ve PUBG Mobile (tft Mobile için alıyor olsam da) onun dışında sağlamsa alırım zaten.

Fotoğraflarda camı falan sağlam. Tank kılıf ve kırılmaz camı var. Telefon temiz gözüküyordu. Oyun testi olarak sağlam oyunlardan seçeceğim CoD Mobile ve PUBG Mobile (tft Mobile için alıyor olsam da) onun dışında sağlamsa alırım zaten.

0 Olarak Samsung Galaxy A10/A20 gibi şeylerde önerebilirim 2. El zorunluluk değil :)

Ghost Screen olmamasına dikkat et. Aynı sorundan müzdaripim. Ekran panelini görebildiğin bir ayar menüsü var Redmi Note 7'de oradan panelin markasına bak ve internetten araştır. Yanlış hatırlamıyorsam "Tianma" panellerde bu sorunun yaşanma olasılığı daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı