2. el RX 560 sistem 3500 TL'ye alınır mı?

Whister

Hectopat
Daha fazla  
Kasa alacağım. Letgo'da bir kasa buldum. Satıcı ekran kartı hariç her şeyi hediye edeceğini söyledi fakat ben bunun altında kalamam. Ekran kartı olmadan bu kasa kaç TL ediyor acaba? Monitör dahil ve dahil olmadan.

1651254348986.png

DDR3 olduğunu ve onun işine yaramadığını söyledi. Bilgisayarı kodlama yapmak, LoL ve ETS oynamak için kullanacağım. SSD hard disk ve monitöre ihtiyacım olmadığını söyledim. Fiyattan düşmek yerine öğrenci olduğum için bana hediye etmek istediğini söyledi. Ben bu teklifi kabul edemem. Elimde 1.000 TL net olmak üzere maksimum 2.000 TL bütçem var. Ekran kartını yeni bilgisayarına takacağını ve kasayı benim belirlediğim fiyattan tüm her şeyi ile vereceğini söyledi. Fiyatı ben belirlemek istemiyorum, konuya hakimde değilim. Sizce ücret ne kadar olmalı?

Tüm sistemi 3500 TL'ye satıyor. Kasa ve monitör dahil. Ekran kartını araştırdığım zaman 1.800'den 4.000'e kadar fiyat listesi çıkıyor. Tam ne kadar bilmiyorum.

Kendisi monitörün eski olduğunu ve işlemcinin küçük Photoshop ve oyun işlerinde kendisine hiç sıkıntı çıkarmadığını söyledi. Yine de DDR3 sistem olduğunu ve kendisi için paranın sorun olmadığını belirtti.

Bir fiyata ihtiyacım var. Ekran kartı hariç her şeyi bedavaya vereceğini söyledi. Benim gönlüm rahat etmediği için olmaz dedim. Şimdi benden bir fiyat istiyor. Kasa çok iyi değil diyor ddr3 olmasından kaynaklı. O yüzden uygun bir fiyata ihtiyacım var. Ekran kartını kendim alacağım.

Bir fiyata ihtiyacım var. Ekran kartı hariç her şeyi bedavaya vereceğini söyledi. Benim gönlüm rahat etmediği için olmaz dedim. Şimdi benden bir fiyat istiyor. Kasa çok iyi değil diyor ddr3 olmasından kaynaklı. O yüzden uygun bir fiyata ihtiyacım var. Ekran kartını kendim alacağım.
1200 TL
1800e GTX 1050 2.el alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı