2.el RX 570 alınır mı?

cxecpuerrer

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda ekran kartımı güncellemeyi düşünüyorum fakat bu ekran kartının bayağı sıkıntılı olduğunu söyleyen var. Sizce alınır mı? Alınmazsa da alternatif olarak önerebileceğiniz ekran kartları var mı?

Sistem özelliklerim: ASUS R7 240, ASUS M5A78L-M LX, AMD FX-6300 HyperX 8 GB RAM DDR3, Seagate ST500DM002.

Son düzenleyen: Moderatör:
570 580 590 biraz problemli kartlar. Sıfırı bile ısınmasından felan bana az problem çıkarmadı, ikide bir çöküyor. Biraz sıkıntılı yani.

Yakın zamanda ekran kartımı güncellemeyi düşünüyorum fakat bu ekran kartının bayağı sıkıntılı olduğunu söyleyen var. Sizce alınır mı? Alınmazsa da alternatif olarak önerebileceğiniz ekran kartları var mı?

Sistem özelliklerim: ASUS R7 240, ASUS M5A78L-M LX, AMD FX-6300 HyperX 8 GB RAM DDR3, Seagate ST500DM002.
2020 ekimden beri 570 gaming x msi ekran kartı kullanıyorum orta-üst seviye bir ekran kartı daha önce çok az sıkıntı yaşadım AAA seviyesindeki oyunları bile çok rahat oynattı ama son zamanlarda çökme yaşıyorum nedense

2020 Ekim'den beri 570 Gaming X MSI ekran kartı kullanıyorum orta-üst seviye bir ekran kartı daha önce çok az sıkıntı yaşadım AAA seviyesindeki oyunları bile çok rahat oynattı ama son zamanlarda çökme yaşıyorum nedense eğer bütçen yetiyorsa 5xxx serisine ya da NVIDIA'ya yönel derim

Geri
Yukarı