2. El RX 6700 XT alınır mı?

kasimakyurek

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarcıyla konuştum ve 17 bin TL'ye bana Ryzen 5 5600X 16 GB RAM 512 M.2 sıfır ve ekran kartı olarak da 2. el RX 6700 XT önerdi. Ekran kartı 30 ay garantiliymiş 6 ay kullanılmış dediği bu pek inanmadım ve ben sıfır almak istiyorum ama bana biraz uygun geldi. Ben ikinci elden çok çekmiş biriyim sizce fiyatı uygun mu? Alırken nelere dikkat etmeliyim mining yapılmadığını nasıl anlayabilirim? Zaman ilerledikçe ekran kartının resimlerini yükleyeceğim, 3 fanlıydı hatırladığım bu kadar.

Arkadaşlar bugün bilgisayarcıyla konuştum ve 17 bin TL'ye bana Ryzen 5 5600X 16 GB RAM 512 M.2 sıfır ve ekran kartı olarak da 2. el RX 6700 XT önerdi. Ekran kartı 30 ay garantiliymiş 6 ay kullanılmış dediği bu pek inanmadım ve ben sıfır almak istiyorum ama bana biraz uygun geldi. Ben ikinci elden çok çekmiş biriyim sizce fiyatı uygun mu? Alırken nelere dikkat etmeliyim mining yapılmadığını nasıl anlayabilirim? Zaman ilerledikçe ekran kartının resimlerini yükleyeceğim, 3 fanlıydı hatırladığım bu kadar.

17 bin TL'ye sıfır sistem var Frekans TV-FT3 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bilgisayarcı 200 yaşındamı.

İnternetten alma imkanım yok maalesef haklısınız bayağı pahalıya satıyor ama elden alabileceğim bir kişi bile yok internetten almak çok mantıklı ama nasıl halledeğim bilmiyorum.

Neden internetten alamıyorsunuz o şekilde bayağı kazık almış olacaksınız üstelik kasa bile belli değil belki de hava sirkülasyonu çöp bir kasa verecek.

Neden internetten alamıyorsunuz o şekilde bayağı kazık almış olacaksınız üstelik kasa bile belli değil belki de hava sirkülasyonu çöp bir kasa verecek.

Benim yaşım küçük ve ailem interneti onaylamıyor kazıklanmayı internetten almaya reva görüyorlar imkanım olsa ilk iş internetten alacağım zaten.

Benim yaşım küçük ve ailem interneti onaylamıyor kazıklanmayı internetten almaya reva görüyorlar imkanım olsa ilk iş internetten alacağım zaten.

Ailene internetini aç RX 6700 XT Fiyatları | En Ucuzu Akakçe
Fiyatını göster Frekans TV-FT3 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bunu da fiyatını göster bu sistem sıfır o adamın vereceği 2.el de ikna olmuyorlarsa ben yine almazdım 2.el bir sistemi hele o fiyata.

Almayın kazikliyor sizi intenetten alın bir şekilde ikna edip pişman kalmazsınız.
2. Ele de neredeyse yarı fiyatına toplayabilirsiniz .

en iyisi hiç almayayım interneti görünce çıldırıyorlar ne yaptıysam anlatamadım mouse istedim alamadım klavye istedim alamadım daha kötülerini daha pahalıya aldım ne yapacağımı şaşırdım artık en iyisi hiç almamak

İkinci el bile 12541'e topladım çok ağır kazık.

En iyisi hiç almayayım interneti görünce çıldırıyorlar ne yaptıysam anlatamadım mouse istedim alamadım klavye istedim alamadım daha kötülerini daha pahalıya aldım ne yapacağımı şaşırdım artık en iyisi hiç almamak.

Para senden çıkmıyorsa aldır oynamak istiyorsan seninde hakkın sonuçta ama 2 gün sonra bozulmayacağının garantisini kimse veremez maalesef ailenin suçu olur tamamen.

Geri
Yukarı