2. El Sapphire RX580 Nitro alınır mı?

HankMoody o

Centipat

Alınırlar mı? Fikriniz nedir ya da 2.el ekran kartı bildiğiniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Alınırlar mı? Fikriniz nedir ya da 2.el ekran kartı bildiğiniz var mıdır?
Hangi şehirde oturuyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
hangi şehirde otouruyorsunuz?
Bursa
Satıcı güvenilir. VEGA 56'yı 2 gün önce aldım. Fiyatı da uygun. Mining ekran kartı satmıyorlar. Tavsiye ederim.
Dostum 750 TL sence normal mi çünkü 850 civarı genelde ama öyleyse direk alırım.

Bursa

Dostum 750 TL sence normal mi çünkü 850 civarı genelde ama öyleyse direk alırım.
Gayet normal fiyatı var. 1300 TL'ye VEGA 56 aldım ve GTX 1080'i solladım. Artık siz düşünün. Bir de bu mağaza ölücü fiyata alıyor o yüzden. Bir de kutusu yok o yüzden fiyatı düşüyor. Garantisi olabilir.

Gayet normal fiyatı var. 1300 TL'ye VEGA 56 aldım ve GTX 1080'i solladım. Artık siz düşünün. Bir de bu mağaza ölücü fiyata alıyor o yüzden. Bir de kutusu yok o yüzden fiyatı düşüyor. Garantisi olabilir.
Sen havale yapıp mı ödesin yoksa gidip elden mi ben havale yapıcam ve kötü çıkarsa iade işleminden biraz tırsıyorum. :/

Sağlamsa ve test imkanın varsa 2. el sistem parçaları alınır fakat eğer denemeden alırsan bu şans işine döner misal arkadaşım aldı 2. el ekran kartı sonra fanları bozuk çıktı başka bir arkadaşım ise aldığı 2. el ekran kartından memnun o yüzden bence kontrol edip alma şansın varsa daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı