2. El Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sizin bütçenize android olarak zenfone 5 alabilirsiniz. Zenfone 5 aşağısına inmemenizi öneririm daha aşağısı sizi üzer. Ben de bir soru sorayım size :) neden Windows Phone u tercih etmiyorsunuz o fiyata bence en uygun Windows Phone alınmalı, yine de sizin fikriniz ama dediğim gibi android alacaksanız zenfone 5 altına düşmeyin.
Bir tane Zenfone 5 buldum. 2. el sosyalde satılık. 500TL bir fiyatı var. WP seçmememin sebebi çoğu uygulamanın WP için çıkmaması. Bende isterdim yenilik için WP kullanmayı ama sorunum o. :(

Uygulama sorunu artık yok apk ları bir program sayesinde telefona kurabiliyoruz, bu geliştiriciler için bir kolaylık yani Windows 10 mobil de uygulama sorunu giderildi sayılır. Ama yine de senin fikrin ;) . Zenfone 5 temiz ise alabilirsin.

Uygulama sorunu artık yok apk ları bir program sayesinde telefona kurabiliyoruz, bu geliştiriciler için bir kolaylık yani Windows 10 mobil de uygulama sorunu giderildi sayılır. Ama yine de senin fikrin ;) . Zenfone 5 temiz ise alabilirsin.
Linki atsam temiz olup olmadığını anlayabilir misiniz? İstanbul içi elden alacağım. Oradayken de imei kontrol ederim.

Satılık - Zenfone 5 - 16 GB Siyah Renk

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı