2. el telefon almak

Chucky47

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar, sahibinden sitesinden 2. el bir cep telefonu buldum. Satıcı ile fiyat konusunda anlaştık. Aklıma takılan şey telefonu aldıktan sonra satıcının telefon üzerinde hak talep etme veya da satıcının başına gelen olaylardan (icra vs.) dolayı elimizdeki telefonla ilgili bir sorun olur mu diye merak ediyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

İcra dairesi şahsın fi tarihinde aldığı telefonun peşine düşmez. Hiçbir şey olmaz. Çok istersen aranızda bir sözleşme yaparsınız yazılı imzalatırsın olur biter.

İcra dairesi şahsın fi tarihinde aldığı telefonun peşine düşmez. Hiçbir şey olmaz. Çok istersen aranızda bir sözleşme yaparsınız yazılı imzalatırsın olur biter.
İnternette gördüğüm kadarıyla sözleşmelerin geçersiz olduğu yazıyor. Beni düşündüren şey sonuçta telefonun asıl sahibi satan kişi. Ben bunu aldıktan sonra bir sıkıntı çıkmasından endişe ediyorum.

İnternette gördüğüm kadarıyla sözleşmelerin geçersiz olduğu yazıyor. Beni düşündüren şey sonuçta telefonun asıl sahibi satan kişi. Ben bunu aldıktan sonra bir sıkıntı çıkmasından endişe ediyorum.

Dostum hiçbir şey olmaz, kimse o telefonun peşine düşemez. Bugüne kadar milyonlarca ikinci el telefon satılmıştır. Sorun yaşayan milyonda birdir.

Geri
Yukarı