Satılık 2. El ve Bilgisayar Parçaları Kutulu Garantili

1080 hala o fiyattan satilik mi? Birde arzası yok dimi? Mining de falan kullanılmadı dimi? Elden satış var mi? Hangi çevrede? Elden satış varsa babamla bi konuşayım belki destek çıkar.

1080 hala o fiyattan satilik mi? Birde arzası yok dimi? Mining de falan kullanılmadı dimi? Elden satış var mi? Hangi çevrede? Elden satış varsa babamla bi konuşayım belki destek çıkar.
GTX 1080 hala satılık. Arızası yok elbette. Kazı kartı değil. Oyuncu kartı. :) Kart HP Omen X SLI gelen kartlardan bir tanesi. Garantisi hala devam etmekte. 2 tanesi fazla geldi arkadaşa 1 tanesini de ben almıştım. Elden satış var. Edirne civarı. Teşekkürler.

Biraz fazla soru sormuşum, ama fiyatı görünce cidden şaşırdım. Akşam olunca babamla bi konuşayım o zaman.

Biraz fazla soru sormuşum, ama fiyatı görünce cidden şaşırdım. Akşam olunca babamla bi konuşayım o zaman.
Hiç önemli değil. Şu şekilde açıklayabilirim. 2013 yılından bu yana format, yazılım, sistem toplama işleriyle çevremdeki eşe dosta yardımcı olmaya çalışıyorum elbette elimden geldiğince. Parçaların çoğu son topladığım bilgisayardan kalan parçalar. Oyun ve günlük işler için toplamıştım. Fakat eskisi gibi ilgilenemiyorum pek fazla.Bu sebepten dolayı sistemi satmaya karar verdim. Boşta durup değer kaybetmesini istemem. İlginiz için tekrar teşekkür ederim..

Ürünler satılmıştır. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı