2.el yenilenmiş MacBook 2016 Pro i7 17GB RAM alınır mı?

fatichhh

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. 2.el yenilenmiş MacBook 2016 Pro i7 17GB RAM alınır mı? Fiyatı 10k TL daha önce MacBook hiç kullanmadım. O yüzden sorma gereği duydum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yenilenmiş MacBook'u ilk defa duydum.

Yenilenmiş alınmaz neden Macbook istiyorsun(ne için kullanacaksınız?ona göre bir öneri verelim)

Yenilenmiş alınmaz neden MacBook istiyorsun(ne için kullanacaksınız? Ona göre bir öneri verelim)

Yenilenmiş demek istediğim hepsiburadan alınacak sanırım kullanım alanı da kütüphane günlük işler oyun için değil sanırım

Yenilenmiş demek istediğim hepsiburadan alınacak sanırım kullanım alanı da kütüphane günlük işler oyun için değil sanırım
Cihaz 7yıllık Apple logosunu görmek için bence vermenize gerek yok.Bir Windows laptop bile bence işinizi görür ve bu cihaza 10k çok.

Cihaz 7yıllık Apple logosunu görmek için bence vermenize gerek yok. Bir Windows laptop bile bence işinizi görür ve bu cihaza 10k çok.

Aslında almak gibi fikrim yoktu sadece çalışana özel ekstra indirim olduğu için sormak istedim. Teşekkür ederim iyi günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…