2 fanlı Galax 4070 Super alınır mı?

603926

Centipat
Arkadaşlar başlıktaki gibi 4070 Super'ın 2 fanlı modeli alınır mı? Benim oda biraz sıcak. İnternet kafede eski ekran kartımı test ediyorum 10 derece soğuk eve geliyorum 10 derece fark var. Yoksa Black 4070 ex modelini alacağım. Eski RX 6600XT kartım %50 fan hızında 75 derecede çalışıyordu. XFX Swift 210 modeliydi. Ona göre değerlendirebilirsiniz.

GALAX modellerde hiçbir sorun bulunmuyor şayet ısınma konusunu düşünüyorsan. Hem fiyat açısından hem de kullanılabilirlik açısından alabilirsin.

Fanlari yeterince buyuk ve kasli bir kart boyutlarina gore. Zaten 4070s fazla guc tuketen bir kart degil sorun olmaz.

Amazon'dan 4070 vermiştim iptal olduğu halde para çekmişlerdi. Ürünü gönderebiliriz ya da para iadesi verelim dediler. Ürünü gönderin dedim. Super versiyonuda kafamı karıştırdı. Para iadesi 1 ila 10 gün sürer dedi. Satıcıyla konuşucaklardı ürünü gönderebilmek için bu konuştuk Amazon'la. Bilgilendiricekler beni haber bekliyorum. Sizce para iadesi beklemek mi ya da kesin olmayan 4070 Black ex gamer modelini verirlerse onu almak mı 24 bin fiyatı. İade yapmadan ürünü gönderirlerse.

Amazon'dan 4070 vermiştim iptal olduğu halde para çekmişlerdi. Ürünü gönderebiliriz ya da para iadesi verelim dediler. Ürünü gönderin dedim. Super versiyonuda kafamı karıştırdı. Para iadesi 1 ila 10 gün sürer dedi. Satıcıyla konuşucaklardı ürünü gönderebilmek için bu konuştuk Amazon'la. Bilgilendiricekler beni haber bekliyorum. Sizce para iadesi beklemek mi ya da kesin olmayan 4070 Black ex gamer modelini verirlerse onu almak mı 24 bin fiyatı. İade yapmadan ürünü gönderirlerse.

4070S fiyatina hangi model olursa olsun 4070 almanin hicbir manasi yok.

Geri
Yukarı