2 GB RAM için Windows 10 sürümü önerisi

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
2 GB RAM'im var Windows 8.1 kullanıyorum oyunları daha stabil oynamak için 2 GB RAM'de kasmayacak bir Windows 10 sürüm istiyorum. Çoğu superlite, performance gibi sürümlerde Microsoft Store yok sanırım. Ama ben olmasını istiyorum. Microsoft Store olan 2 GB RAM'de kasmayacak bir Windows 10 sürümü var mı? Öneriniz nedir?

Windows 10 modlu sürümlerini 1.6 GB RAM kullanıyor bende Windows 10 1511 var RAM kullanımı boşta 600 MB HDD ile açılış hızı 1.5 saniye. Hafif bir antivirüs kullanmanı öneririm.

ReviOS + MemRetuct programıyla 700 MB kullanımları belki daha altını 64 Bit'te görebiliyorsunuz. Mağazasıda var. Güvenmek size kalmış ama ben bayağıdır kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Hocam illa Windows 10 kuracağım diyorsanız Windows 10 1511 ISO'sunu NTLite ile düzenleyip USB'ye yazın ya da farklı işletim sistemi deneyeceğim derseniz Linux Mint Xfce deneyin derim.

Hocam illa Windows 10 kuracağım diyorsanız Windows 10 1511 ISO'sunu NTLite ile düzenleyip USB'ye yazın ya da farklı işletim sistemi deneyeceğim derseniz Linux Mint Xfce deneyin derim.

Hocam pek bilmiyorum ISO düzenlemeyi hazır var mı?

Hocam pek bilmiyorum ISO düzenlemeyi hazır var mı?

Hazır bulmanız zor yani üyelerde vardır ama konuyu görmeleri lazım ISO düzenleme ile ilgili videolar var onları izleyerek yaparsınız diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…