2. işletim sistemine alan ayırma

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
500 GB'lik bir Hard Disk'im var. Bunun 450 GB'sine ana işletim sistemimi kurdum kalan 50 GB'si ile 2. bir işletim sistemi kurdum. Her şey güzel ayarları filan yaptım fakat 2. işletim sistemime sonradan alan yetmemeye başladı. Disk yönetiminden de 2. işletim sistemime alan ayıramıyorum. Birimi genişlet seçeneğine tıklayamıyorum. Her iki işletim sisteminden de denedim ama hep kapalı bu seçenek. 2. işletim sistemime nasıl daha fazla alan ayırabilirim?
Ek olarak, bütün driverler güncel ve Windows 10 en güncel sürümü.

Merhaba kardeşim. Öncelikle 2 işletim sistemli bilgisayarda çeşitli sıkıntılar oluyor. Ör: 2.işletim sisteminin kurulu olduğu HDD'yi sökünce sistem açılmıyor - Technopat Sosyal . Şuan ben bu problemi yaşıyorum seninde yaşamanı hiç istemem çuk uzun zamandır çözüm arıyorum hala daha bulamadım
500 GB'lik bir Hard Disk'im var. Bunun 450 GB'sine ana işletim sistemimi kurdum kalan 50 GB'si ile 2. bir işletim sistemi kurdum. Her şey güzel ayarları filan yaptım fakat 2. işletim sistemime sonradan alan yetmemeye başladı. Disk yönetiminden de 2. işletim sistemime alan ayıramıyorum. Birimi genişlet seçeneğine tıklayamıyorum. Her iki işletim sisteminden de denedim ama hep kapalı bu seçenek. 2. işletim sistemime nasıl daha fazla alan ayırabilirim?
Ek olarak, bütün driverler güncel ve Windows 10 en güncel sürümü.
Keşke yapmasaydın. Çünkü dediğim gibi birçok sorun çıkartıyor

Geri
Yukarı