2 kablosuz modem tek SSID olabilir mi?

onurhantavukcu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 2 tane kablosuz modem mevcut. Evin içinde sinyal kapasitesini arttırmak için 1 kablosuz VDSL modemden diğer kablosuz VDSL modeme CAT kablo çekip Wi-Fi'yi genişletmek istiyorum. Ancak istediğim tam olarak şu, 2 modemi birbirine bağladıktan sonra tek SSID olarak kullanmak istiyorum. Yani bir odadan diğer odaya geçtiğimde, diğer odadaki kablosuz modemden sinyal almak istiyorum. Bu mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şöyle birşey yapmıştım bende gayet güzel çalışıyordu. 2 modemi birbirine bağladıktan sonra wifi ismini ve şifresini aynı yaptım yanlış hatırlamıyorsam 1 tanesinde şifre girdim diğerinede otomatik bağlanıyordu o tarafa geçince ama yanlış hatırlıyor isem iki modem içinde parolayı bir kere girersiniz hangi tarafa giderseniz o modeme bağlanır. Tabi modemlerde ek özelikler varsa otomatik olarak 2. modem 1. modemin id şifresiyle giriş yapılabilir hale gelir. Ap router, bridge gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…