2 miners eski cüzdandan ödeme alma

burakkrkm.z

Decapat
Merhabalar. 2 miners havuzunda öncelikle ETH cüzdanı kullanıyordum, ondan sonra nano cüzdana geçiş yaptım. Eski ETH cüzdanından kalan 60-70 TL var. Ödenmemiş bakiye kısmı %14 olarak görünüyor (minimum ödemeyi 0.01 yaptım) çekim yapmak için %100 olması mı gerekiyor? 100'e tamamladıktan sonra tahmini ne kadar komisyon alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekim yapabilmeniz için, %100'ü (0.01) aşmanız lazım. Komisyon en az %1. Tabi bu değişiyor, çok daha fazla da kesebilirler.
Sonuç olarak, 60-70 TL'yi almak için, hem komisyon ödeyeceksiniz hem de bir şekilde yine içerdep paranız kalacaktır. Ama ince hesapla, sisteminizin ne kadar sürede 0.01 ETH'yi tamamlayacağını bilirseniz, en fazla 3-5 TL içerde bırakıp o havuzdan ayrılabilirsiniz.
Ben en son havus değiştirdiğimde, yanılmıyorsam 0,03 gibi bi dolar bırakmıştım. Daha önce çok fazla komisyon aldıklarından, ben de çıkarken metelik bırakmayacağım demiştim

Üzerini tamamlamak zorundasın mecburen çekim limiti arttırıp tekrar o cüzdana kazmaya başla 0.01 e ulaştıktan sonra lazım durdurup çekim limitini düşür böylece içerde para bırakmazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…