2 miners eski cüzdandan ödeme alma

burakkrkm.z

Femtopat
Merhabalar. 2 miners havuzunda öncelikle ETH cüzdanı kullanıyordum, ondan sonra nano cüzdana geçiş yaptım. Eski ETH cüzdanından kalan 60-70 TL var. Ödenmemiş bakiye kısmı %14 olarak görünüyor (minimum ödemeyi 0.01 yaptım) çekim yapmak için %100 olması mı gerekiyor? 100'e tamamladıktan sonra tahmini ne kadar komisyon alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekim yapabilmeniz için, %100'ü (0.01) aşmanız lazım. Komisyon en az %1. Tabi bu değişiyor, çok daha fazla da kesebilirler.
Sonuç olarak, 60-70 TL'yi almak için, hem komisyon ödeyeceksiniz hem de bir şekilde yine içerdep paranız kalacaktır. Ama ince hesapla, sisteminizin ne kadar sürede 0.01 ETH'yi tamamlayacağını bilirseniz, en fazla 3-5 TL içerde bırakıp o havuzdan ayrılabilirsiniz.
Ben en son havus değiştirdiğimde, yanılmıyorsam 0,03 gibi bi dolar bırakmıştım. Daha önce çok fazla komisyon aldıklarından, ben de çıkarken metelik bırakmayacağım demiştim😁

Üzerini tamamlamak zorundasın mecburen çekim limiti arttırıp tekrar o cüzdana kazmaya başla 0.01 e ulaştıktan sonra lazım durdurup çekim limitini düşür böylece içerde para bırakmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı