2.monitör açılıp kapanıyor

Skyming5345

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, son 5-6 gündür bir sorunla karşı karşıyayım. M.2 SSD'ye Steam'den yüklediğim oyunları oynarken, aniden oyundan atılıyor ve tekrar açmaya çalıştığımda "geçersiz platform" veya "disk yazma hatası" gibi hatalar alıyorum. Hata veren oyunları silmeye çalıştığımda, diskte herhangi bir işlem yapamıyorum, silme işlemi gerçekleşmiyor. Bazı durumlarda oyunlar açık değilken disk aniden kayboluyor ve yeniden başlatınca tekrar görünüyor. İlk başta sorunun M.2 SSD'de olduğunu düşündüm ve yeni bir M.2 SSD aldım ancak aynı sorun devam etti. Bunun üzerine bilgisayara format atmayı denedim ama yine de sorun devam ediyor. Dünden itibaren de yeni bir sorun başladı. Herhangi bir oyuna veya bir programa girdiğimde, 2. monitörüm sürekli olarak kendiliğinden açılıp kapanıyor. Kablolarda bir sorun olup olmadığını kontrol ettim ve farklı kablolar denedim, ancak sorun hala devam ediyor. Ayrıca, eğer kablolarda bir sorun olsaydı, masaüstünde de aynı şekilde açılıp kapanırdı, ancak sadece oyunlarda bu sorunu yaşıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Son 1 haftadır bu sorunlar nedeniyle bilgisayarımdan çok sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı