2. monitör görüntü vermiyor

Nabukadnezar

Hectopat
Dün VGA to HDMI dönüştürücü alıp eski bilgisayarımdaki monitörü bilgisayarıma bağladım. Çift monitör kullanmaya başladım yani kısacası. Sonra bilgisayarı kapattım ve bu sabah açtığımda 2. monitör siyah ekranda kaldı. Dün kabloyu taktığım gibi çalışmıştı oysaki. PC 2. monitörü görüyor ama ekran yok algıla, yenile, ekranı genişlet, 2. ekranda göster gibi ayarları denedim olmadı. Belki de gözümden ufak bir şey kaçtı bilmiyorum ve bulamıyorum da. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen varsa yardım edebilir mi acaba?

Eski monitörün bozulmuş olma ihtimali var mıdır? Ana monitörü çıkarıp sadece eski monitörünüzü bağlamayı deneyin. Görüntü varsa driverları iki monitör de takılıyken güncellemeyi deneyin. Görüntü yoksa geçmiş olsun.

Aynısını ben de yaşamıştım. İlk mesajlarıma bakarsanız görebilirsiniz zaten. Ekran kartının driverını güncelleyince düzeldi. Driverınız güncel mi?

Amd ise Ekran sekmesine gelip çalısıyordu yada eyefinity
1611483216715.png

Driverlar Güncel. Bilgisayarı sadece açılmayan monitörle çalıştırdım ve maalesef ekran yine gelmedi. Galiba arkadaşın da söylediği gibi geçmiş olsun. Ama benim anlamadığım şey dün çalışıp bilgisayarı kapatıp açınca çalışmaması. Yani bozulduysa eğer ne gibi bir şey olmuş olabilir ki?

Driverlar Güncel. Bilgisayarı sadece açılmayan monitörle çalıştırdım ve maalesef ekran yine gelmedi. Galiba arkadaşın da söylediği gibi geçmiş olsun. Ama benim anlamadığım şey dün çalışıp bilgisayarı kapatıp açınca çalışmaması. Yani bozulduysa eğer ne gibi bir şey olmuş olabilir ki?
Yanık kokusu varmı peki?

Geri
Yukarı