2. monitör görüntüyü kesiyor

mudomuzo

Centipat
Arkadaşlar, yeni bir monitör aldım bağladım. Sorunsuz çalışıyor fakat 2 3 dakika sonra 2 monitör birden görüntüyü kesiyor ve bir daha görüntü gelmiyor anlamadığım bir şekilde. Sebebi nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler :)

Arkadaşlar, yeni bir monitör aldım bağladım. Sorunsuz çalışıyor fakat 2 3 dakika sonra 2 monitör birden görüntüyü kesiyor ve bir daha görüntü gelmiyor anlamadığım bir şekilde. Sebebi nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler :)

Marka model ne monitörün ve hangi kablo ile bağladınız?

Dönüştürücü mü kullanıyorsunuz? Birde ekran kartının kaç monitör desteklediğine bakabilirsiniz internetten. Ama normal şartlar altında birden fazla desteklemesi lazım.

Dönüştürün var ise tak çıkar yapabilirsin değiştirebilirsin monitörde de bir sorun olabilir.

Hdamarka model ne monitörün ve hangi kablo ile bağladınız?

Ana monitörüm Samsung SyncMaster 2233 2. takmak istediğim monitör BenQ T900TDA. Ekran kartım RX 470 VGA girişi yok ekran kartında o yüzden ana monitörüm VGA to HDMI dönüştürücü ile bağladım 2. monitörü de öyle yapmıştım (BenQ) ama çalışıyor fakat ekran birden gidiyor 2 monitörde de aynı anda. Bir de 2. kullanmak istediğim (BenQ monitör) sorunsuz çalışıyor tek olarak bağladığımda sıkıntısız kullanıyorum.

Geri
Yukarı